SOLOTİCA NATURAL COLORS İCEMİNT

(Scroll down to read English)

Bu lensi bugün aldım. O rengine hayran olduğum hidrocor mellerimin tekini kaybettiğim için kendimi icemint ile ödüllendirdim. Bu lens Solotica’ nın Otica Belluci firması için tasarladığı özel bir renk. Şu an buna benzer bir renk olan cristal i soloticanın kalıcı renkleri arasında bulabilirsiniz.

Bu lensin  en büyük özelliği çift taraflı kulanılabiliyor oluşu. Bir kısmı ince hareli NC serisi  , diğer tarafı haresiz hidrocor serisinden. Benim gözlerim yapı itibariyle küçük olduğundan birazcık daha büyük göstermek için hareli tarafını tercih ettim.

Renge gerçekten bayıldım , pupili de diğer soloticalardan çok çok daha dar fotolarda görebilirsiniz. Özel bir lens olduğunu bana baya baya hissettirdi.


I bought this lens just today. After losing my hidrocor mells which I admired the colors, I rewarded myself with an icemint. The color of this lens is exclusively designed by Solotica for Otica Belluci. Meanwhile, you may find the similar color of crystal in the permanent colors of solotica.
The vital feature of this lens is it is double-sided. One side is thin marbled NC while the back side is formed by unmarbled hidrocor. I prefer to use the marbled side to enlarge my eyes since they are relatively smaller in origin.
I really fascinated by the color, you may see the pupil even in the minimal photos rather than the soloticas. I highly feel the impression of the quality of this product while trying.
Bu yazı renkli lens, solotica içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s