Dermalogica ile Sevgilinize Tazelenmiş Bir Cilt Hediye Edin!

Sevgililer gününe epey bir zaman var ama ben hediye işini son güne bırakmayanlardanım diyorsanız size yepyeni süper bir alternatif Dermalogica’dan gelsin..
Doğru cilt bakımının öncüsü Dermalogica’nın “Tıraş serisi” ürünleriyle sevgilinize mükemmel bir tıraşın yanında tazelenmiş bir cilt hediye edecek ve her tıraş olduğunda kendinizi hatırlatacaksınız.
Sekiz üründen oluşan Dermalogica Tıraş Sistemi cilde sağlık katarken, kişiye özel bakım seçenekleri de sunuyor. “Tıraş serisi” ürünleri, erkeklerin tıraş olurken en sık karşılaştığı kıl dönmesi, tıraş tahrişi ve sert sakal sorunlarına çözüm olacak üç basamaklı bir sistemden oluşuyor: Tıraş Öncesi, Tıraş, Tıraş Sonrası…
Tıraş öncesi ürünleri cilt yüzeyindeki birikimleri ve yağları yok etmeye yardımcı olurken,  tıraş bıçağına ilave koruma sağlayarak sakalı yumuşatıp tıraşa hazırlık yapıyor. Tıraş ürünleri cildi yumuşatıyor ve cildin doğal nem bariyerini koruyor. Kolay tıraş sağlayarak tıraş tahrişinin ve tıraş batıklarının oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Tıraş sonrası ürünlerinin uygulanması, kuruluğu, kaşıntıyı, kızarıklığı, tıraşla oluşan sivilcelenmeyi ve UV ışınlarının neden olduğu cilt yaşlanmasının hasarlarını azaltıyor, cildi ferahlatıp sakinleştiriyor.
Kıl ve cilt sorunları göz önünde bulundurularak üretilen ürünler, bayanlar tarafından da kullanılabiliyor.
DERMALOGICA TIRAŞ SİSTEMİ ÜRÜNLERİ
Tıraş öncesi ürünleri
Clean Bar, Dermalogica temizleyicilerinin performansında, özellikle spor ve seyahatte kolay taşınabilen kalıp temizleyici. Sabun içermez, cildi kurutmaz. Kalıp şeklindeki temizleyici, cildi soymadan yüzeydeki aşırı yağdan arındırıp eksfoliasyon sağlıyor. Tüm ciltler için uygundur.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:75 TL 120 ml
Daily Clean Scrub, daha yakın tıraş için ciltten kılları kaldırırken batıkların oluşmasını engelleyen peeling. Tıraş öncesi cildi temizlemek ve özellikle cilde yakın kılları kaldırarak batıkları engellemek için uygun bir ürün. Kıl dönmelerini azaltan eksfoliasyon özelliği ile daha temiz görünümlü bir cilt sağlıyor. Cildi korurken, tahriş ve kızarıklıkları engelliyor.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:77,50TL 120 ml.
Pre-shave Guard, daha fazla bakıma ihtiyacı olan yoğun ve sert kıllar için ideal. Sakalı yumuşatmak için genellikle alkali ürünler kullanılır. Bu tip ürünler sakalı yumuşatırken aynı zamanda cildi kurutur ve hassaslaştırır. Pre Shave Guard dengeli içeriği ile cildi kurutmadan ve hassaslaştırmadan sakalı ve cildi tıraşa hazırlıyor.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:85,00 TL 170 gr.
Tıraş ürünleri
Soothing Shave Cream, cildi rahatlatan ve kolay tıraş sağlayan tıraş kremi. Doğal cilt bariyerini kuvvetlendirirken, cildi sakinleştiriyor ve arındırıyor. Tıraştan kaynaklanan tahrişi önleyen ve cildi sakinleştirip yatıştıran ultra kayganlaştırıcı tıraş kremi, özellikle hassas ve kuru ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:60,00 TL 180 gr.
Invigorating Shave Gel, kolay ve yakın tıraş sağlayan tıraş jeli. Hafif köpürterek veya tıraş sırasında daha net görüş için doğrudan kullanılıyor. Rahat tıraş sağlarken tıraş sonrası oluşabilecek sivilceleri engelliyor. Tüm cilt tipleri, özellikle yağlı ciltler için; tıraş sırasında şeffaf veya hafif köpüklü bir ürün tercih edenlere uygun bir ürün.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:60,00 TL 180gr.
Close Shave Oil, tıraşta ultra kayganlık ve yumuşaklık sağlayıcı bitkisel yağ. Tıraş bıçağının ciltte kesik ve çizik oluşturmasını engelliyor. İster tek başına ister diğer tıraş ürünlerini içine katarak kullanılıyor. Tıraş bıçağı ile cilt arasında bir tampon görevi görüyor. Tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:67,50 TL 30gr.
Tıraş sonrası ürünleri
Post-Shave Balm, tıraş sırasında oluşan kızarıklık ve tahrişi engelleyici bakım kremi. Yağsız formülü ile kolayca emilerek cildi rahatlatıyor, nemlendiriyor. Kıl dönmesini de kontrol eden Post-Shave Balm tıraş sonrası ciltte iyileşmeyi hızlandırıyor. Tüm cilt tipleri, özellikle yağlı ciltler, kıl dönmesi ve hassasiyete eğilimli ciltler için uygun bir ürün.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:92,50 TL 50gr.
Daily Defense Block SPF15, yağsız ciltte parlama ve yağlanma yapmayan güneş filtreli nemlendirici. Formülündeki içerikler ile cildin koruyucu tabakasını güçlendirirken iyileşmesini sağlıyor. E ve C vitaminleri içeren, hafif ve yağsız yapısıyla cilt yaşlanmasına karşı savunmayı artıran losyon, UV akıllı kapsül teknolojisi ile güneş ışınlarından korunma sağlıyor. Tüm cilt tipleri, özellikle de kuru ciltler için uygun bir ürün.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı:130 TL 100gr.

Bu yazı Dermalogica, Sevgililer Günü, tıraş içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s