Zaman, Sevgilinizin Yanında Dursun…

Bir Sevgililer Günü hediyesi daha..
İsviçre saat işçiliği ve uzmanlığını taşıyan Raymond Weil’in şık tasarımı ile ünlenmiş Nabucco koleksiyonuna yeni bir saat daha eklendi; ‘’ Nabuco Va, PENSIERO’’ . Lüksün, karizmanın ve gücün temsilcisi olan Nabucco Va, PENSIERO sizin için muhteşem bir alternatif.

Adını Verdi’ nin operasından alan Nabucco Va, Pensiero, muhteşem İtalyan bestecinin eseri ile aynı güç ve asalete sahip. Şık tasarımı ile ünlenmiş bu saatin olgun zarafeti, koleksiyonun yaratıcı değerlerine ve efsanevi formlarına bağlı kalarak, güçlü mimarını muhafaza ediyor.

Gelişmiş malzemelerin mükemmel uyumundan oluşan Nabucco Va, Pensiero, 46 mm çapındaki gösterişli kasasıyla ve titanyum takometrik ölçekli yuvarlak bezeliyle dikkat çekiyor. Saatte yer alan 3 adet alt gösterge saat 4:30 yönündeki takvim penceresi ve gri tonlanmalı merkezi bölgedeki 3 vida, zamanı uygun bir şekilde algılamanıza da fırsat veriyor. ETA 7735 tri-compax makina, otomatik kurmalı olup saatte 28800 titreşimi bulunuyor. Aynı zamanda krokodil deri ile hazırlanan kayışı da çift kanatlı emniyetli klipsi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım özelliği taşıyor.

Bilginizee..

Reklamlar
Bu yazı Nabuco Va Pensiero, Raymond Weil, Sevgililer Günü içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s